İlk Çizgi Hakkında;

İlk Çizgi; faaliyetlerine 1982 yılında GÜNEŞER Toptan Gıda Dağıtım şirketi ile başlamıştır.

1987 yılında Tekstil ticaretine girerek parakende, toptan ve imalat alanlarında kısa sürede büyük başarılar elde eden şirketimiz 2004 yılında İLK ÇİZGİ adıyla insan yetiştirmenin önemi ve sorumluluk bilinciyle eğitim sektörüne başlamış olup, bu sektörde her yıl başarılarını katlayarak çalışmalarını devam ettirmektedir.

Daima yeniliklere açık olan şirketimiz, güvenli adımlarla kendini her zaman ileriye taşımaya hedeflemiş, 2014 yılında da İnşaat ve Mimarlık sektöründe faaliyetlerine başlamıştır.

Her biri kendi arsaları üzerine kurulmuş ve kurulacak olan inşaatlarımızdan, ÇİZGİ VİLLALARI bir yıldan daha kısa sürede bitirilmiştir. 2. Etap ÇİZGİ PARK Evleri inşaatı devam etmekte olup, 3. Etap ÇİZGİ LOFT konutlarını da kısa zamanda başlatılacaktır.

MİSYONUMUZ;

Daha iyi bir gelecek, kaliteli bir yaşam için; geleneksel ve modernliği harmanlayarak, mimari estetik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı değerli hissettiren ve geleceğe taşıyan konforu sağlamak.

VİZYONUMUZ;

Kaliteyi ve başarıyı bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerler olarak koruyan İLK ÇİZGİ, kuruluşundan bu yana "ÖNCE İNSAN" anlayışı ile gerek eğitim kuruluşlarında, gerekse inşaat işleri ve ürettiği konut projelerinde, sektörün güvenilir ve saygın şirketleri arasında yer alarak her zaman daha ileriye gitmeyi hedeflemiştir.